Banesa ne arberi prishtine - Banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) Prishtine Kategoria Banesa Lloji i shpalljes Shitet Kuadratura 64 Numri i dhomave 2 Detajet mimi 75,000 Titulli Banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) Prishtine Data 27102022 2018 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Prshkrimi.

 
150 m me Qira n Arbri 750 EUR muaj Numri i dhomave 3 Siprfaqe 150 Dje 0628. . Banesa ne arberi prishtine

6 m Numri i dhomave 2 Description. Shitet banesa ne lagjen Arberia ish Dragodan afer Mini-Maxit ndertim i Kabashi banesa gjindet ne katin e dyte dhe ka kete renditje. Banesa gjendet n&235; rrug&235;n C, Mati 1 n&235; katin e 10. dardani banesa Qender dragodan Emshir Banesa me qera emshir bregu i diellit arberi ulpiane rruga b tophane shitet kalabri Mati 1 Ulpian Aktash rruga c Banes Banesa ne shitje Shitet qender Banese qafa tophane qafa shitet banesa urgjent penthouse veternik me qira 100. Detajet Postuar 22 shkurt 2018 Kategoria Patundshmeri > Apartment Banesa Vendi Kosov > Rajoni i Prishtins > Prishtin Kuadratura 90 m Numri i dhomave 3 Prshkrimi. com sht vendi i duhur pr ju sepse faqja jon e internetit ka shum. Ofrohen pr shitje banesa me siprfaqe t ndryshme, t cilat ndodhen te Prishtina e Re, ndrtim i Gashi Invest, n kompleksin Vera Hill. Shitet Banesa 51 m2 n&235; Lagjen Prishtina e Re n&235; Prishtin&235; 50,000 Prishtina e Re, &199;agllavic&235; (Prishtin&235;), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtin&235;,. Banesa Nr. 11, 10 000 Prishtina,Kosovo. Bashkim Fehmiu, banesa eshte e mobiluar ne teresi, Kati3 Siprfaqe55 mimi i qiras250 Renditja Sallon me kuzhin Dhom gjumi Banjo Ballkon Korridor. Real Estate-banesa ne shitje ne prishtine. Banes me qira n lagjen Arberi, rr. 15 Dhj 1838 Shitet banesa e mobiljuar ne Arberi te Minimaxi. 300 euro arberi All Vendbanime Banesa Prishtin. Gjenden n&235; katin e 2-t&235;, 3-t&235; dhe t&235; 4-t&235;. Shitet banesa n Prishtin, Arbri. With agreement Prishtin SHITET Banesa n Qendr 1,000. Apartment Banesa n. Banesa moderne n dispozicion pr qira me siprfaqe prej 148m, ndodhet n Arbri, te El Comandante, afr Meridianit, te Tregtia. Kat 3. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie Posedon nxemje qendrore,VC Parking te mjaftushem Teras Qmimi me Marreveshje httpsbit. Banesa &235;sht&235; e lokalizuar n&235; nj&235; lagje mjaft&235; t&235; p&235;rshtatshme dhe ka af&235;r &231;do sh&235;rbim q&235; i nevojitet klient&235;ve. 125 000 EUR Numri i dhomave 4. Banesa n dispozicion pr qira me siprfaqe prej 60m, ndodhet n Arbri, te banesat e tregtis, afr komuns s re. 45 000 EUR. - 2 Dhoma gjumi. Banesa gjendet n Arberi afr Komuns s re. Ndrsa nga hyrja mbrapa (kah Fresco) banesa ndodhet n katin (-1). Banes Komode me Qira ne Arberi Kodi 2477 Lokacioni Rr.  &0183;&32;Egzon Dahsyla. geography map of ancient china. ly3n3a6PU Per me shume informata mund te na kontaktoni. 51m2 kati 4 lagja Dodona 1 100 EUR Numri i dhomave 2 Sot 0911 Shitet Banesa Penthause 138m2 dhe terase 48m2 Numri i dhomave 4 Sot 0911. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Ofrohet per shitje banesa 71m2 ne Kalabri DELTA. 52 000 EUR Numri i dhomave 1. "> ansys learning book 2017 ram key fob replacement delta touch faucet c clip chez francois michelin star vimeo micro bikini stripes hours how to try this fulmer spices. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. Shitet Banesa ne Arberi Kodi 1846 Lokacioni Perball Minimaxit Siperfaqe 58 M2 Kati 3 Renditjet Dhom Gjumit Sallon me Kuzhin Banjo Koridor Ballkon Posedon Nxemje Qendrore me Rrym Mirembatje te Hymjes Uj 24 H Perkthimi te Noteri mimi 52. Patundshmeri > Apartment Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 82. 400 EUR muaj. Banesa gjindet afr Komuns s re dhe afr Market &92;"Conad&92;", n Objektin &92;"J&M Inxhinjering&92;". 01 Qer 1521 Shitet BanesaPenthouse n&235; Prishtin &235;. details posted 4 November 1529 category Patundshmeri > Apartment Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 90 m&178; Numri i dhomave 2 Description. SHITET Banesa ne Lagjen Dardani. Gjindet n nj lokacion mjaft t mir me orientim Lindje dhe Perendim e cila ka pamje t lir q nuk nxinet nga Objektet e tjera, Objekti gjithashtu ka nj kopsht t madh si dhe vendparking t mjaftueshm. 1732023954 Phone 38344491656 (www. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie Posedon nxemje qendrore,VC Parking te mjaftushem Teras Qmimi me Marreveshje httpsbit. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 000 euro. Ofrojm Banesn n shitje n Lagjen ArbriDragodan, Banesa sht e gatshme pr banim. Banesa gjendet ne Arberi ne rrugen Ahmet Krasniqi ne katin e 4. Qytetari Arsim Hadri nga Gjakova, po pretendon se n&235; vitin 2010 e ka bler&235; nj&235; banes&235; n&235; Prishtin&235;, por edhe pas 12 viteve, ai nuk po arrin&235; t&235; marr&235; k&235;t&235; banes&235;. Pr nj vizit n pron na gjeni n -(383)045 319 313 (383)048 319 313 www. Banesa sht pron e kontraktorit. Gjindet n nj lokacion mjaft t mir me orientim Lindje dhe Perendim e cila ka pamje t lir q nuk nxinet nga Objektet e tjera, Objekti gjithashtu ka nj kopsht t madh si dhe vendparking t mjaftueshm. 87 m. Ndodhet n&235; katin e 1-r&235;, &235;sht&235; e mobiluar n&235; t&235;r&235;si me mobilie t&235; reja dhe moderne. 56 m. Shikoni t&235; gjitha shpalljet bazuar n&235; k&235;rkimin tuaj Arberi kompas T&235; gjitha Banesa Prishtin&235; ose regjistroni nj&235; shpallje tani duke treguar se &231;far&235; &235;sht&235; ajo q&235; blini ose shisni dhe p&235;rdorni t&235; gjitha avantazhet q&235; vijn&235; nga t&235; reklamuarit n&235; MerrJep. Banesa Nr. 69 500 EUR Numri i dhomave 2. Ruaj rezultatet e krkimit. Ofrohen pr shitje banesa me siprfaqe t ndryshme, t cilat ndodhen te Prishtina e Re, ndrtim i Gashi Invest, n kompleksin Vera Hill. 6 m Numri i dhomave 2 Description. sht e mobiluar dhe ka hapsir t mjaftueshme e t prshtatshme pr banim. Ne shitje - Banesa. Banesa eshte ne teresi e mobiluar mjaft komforde dhe ploteson te gjitha kushtet me te mira te mundshme, ka orientim Jug-Lindje posedon ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) vaillant, si dhe klimatizim Beko ngrohje-ftohje, te gjitha obligimet e permbushura dokument qe perkthehet nepermjet avokatit, mimi 1200m2. ly3n3a6PU Per me shume informata mund te na kontaktoni. Ofrojm Banesn n shitje n Lagjen ArbriDragodan, Banesa sht e gatshme pr banim. banjo,wc,dhom fjetje, mimi 53200 eur Kontakt. Ndrsa nga hyrja mbrapa (kah Fresco) banesa ndodhet n katin (-1). Komplet e mobiluar. 6 m Numri i dhomave 2 Description. 1 Prishtin. Banesa sht e pozicjonuar n katin e 2 ,me siprfaqe totale prej 89,96 m. Nuk u gjend asnj&235; rezultat K&235;tu jan&235; disa zgjidhje p&235;r k&235;rkim. Ofrohen pr shitje banesa me siprfaqe t ndryshme, t cilat ndodhen te Prishtina e Re, ndrtim i Gashi Invest, n kompleksin Vera Hill. Nuk u gjend asnj&235; rezultat K&235;tu jan&235; disa zgjidhje p&235;r k&235;rkim. com, pasi ne jemi reklamuesi m&235; i madh n&235; vend. Banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) Prishtine Kategoria Banesa Lloji i shpalljes Shitet Kuadratura 64 Numri i dhomave 2 Detajet &199;mimi 75,000 Titulli Banesa ne Shitje ne Arberi. Contact the. Banesa n SHITJE n lagjen Arbria-Dragodan. 2022 - 1214. 000 044 302 000 agjensioniprishtinahotmail. Gjindet n nj lokacion mjaft t mir t qytetit dhe ka pamje nga Lindja e cila nuk pengohet nga objektet e tjera. 1 Prishtin. Krkoni shpallje n MerrJep. Arbria (Dragodan) Prishtin, me 03. Shiten 2 Banesa Af&235;r Rrug&235;c C Home Prishtin&235; Rruga B, Pristin&235; 1000 N&235; Shitje 900 - Banesa 2405 81 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga C Shiten 2 Banesa ne Rrugen C Kodi 2405 Lokacioni Kompleksi Valoni Siperfaqe 81 M2 Kati 6 Renditjet 2 Dhoma Gjumit Sallon me Kuzhin 2 Banjo Koridor Ballkon Siperfaqe 96. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa &235;sht&235; pron&235; e kontraktorit. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Lagjia &92;"Prishtina Arberi-Dragodan&92;" Kompleksi Banesor Afarist &92;"Berisha&92;"afer qendres tregtare MiniMax 76m2 kati P pamje direkt ne rrugen kryesore. Banesa gjindet afr Komuns s re dhe afr Market &92;"Conad&92;", n Objektin &92;"J&M Inxhinjering&92;". Banesa ne Shitje ne Arberi (Dragodan) Prishtine Kategoria Banesa Lloji i shpalljes Shitet Kuadratura 64 Numri i dhomave 2 Detajet &199;mimi 75,000 Titulli Banesa ne Shitje ne Arberi. Shitet Banesa ne Arberi Kodi 1846 Lokacioni Perball Minimaxit Siperfaqe 58 M2 Kati 3 Renditjet Dhom Gjumit Sallon me Kuzhin Banjo Koridor Ballkon Posedon Nxemje Qendrore me Rrym Mirembatje te Hymjes Uj 24 H Perkthimi te Noteri mimi 52. Banesa &235;sht&235; e lokalizuar n&235; nj&235; lagje mjaft&235; t&235; p&235;rshtatshme dhe ka af&235;r &231;do sh&235;rbim q&235; i nevojitet klient&235;ve. 11, 10 000 Prishtina,Kosovo. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e. Banesa ndodhet n nj lokacion shum t qet dhe t prshtatshm pr per veprimtari te ndryshme biznesi. com, pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e banes me qira qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtin&235;,MerrJep. Shitet Banesa ne Arberi Kodi 1846 Lokacioni Perball Minimaxit Siperfaqe 58 M2 Kati 3 Renditjet Dhom Gjumit Sallon me Kuzhin Banjo Koridor Ballkon Posedon Nxemje Qendrore me Rrym Mirembatje te Hymjes Uj 24 H Perkthimi te Noteri mimi 52. 6 m Numri i dhomave 2 Description. Banes me qira kat shtepie i ndare - Arberi (Prishtine) 220 EUR muaj Numri i dhomave 2 20 Gush 0026 Banes me qira kat shtepie i ndar&235; 220 EUR muaj Numri i dhomave 2 Sip&235;rfaqe 80 17 Gush 1749 Leshoj banes me qera ne dardani 200 EUR Numri i dhomave 2 27 Maj 1008 Shtepi me qera ne Arberi (Dragodan). Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. ID e Shpalljes 96835. Ne ndertime e siper mimi -66000e 1m2 043883343 383 45534717 Shitet banesa ne Prishtin Banesa ndodhet ne Arberi afer Minimaxit Banesa posedon -66m2 Kati i 3 Perbehet nga; Hapsire e perbashket Kuzhine dhe Dhome Dite, ka nje Dhome Gjumi, Korridori,Banjo, Bal. 70 Gjelb&235;rim Ambasador Rezidence &235;sht&235; menduar nj&235; kompleks. Banesa ka sip&235;rfaqe prej 83. Si hapsira m e madhe n internet pr shit-blerje, MerrJep ju lejon t blini ose shisni n nj mnyr t thjesht dhe t leht Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n krkimin tuaj arberi T gjitha Banesa Prishtin ose regjistroni nj shpallje tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe prdorni t gjitha avantazhet q vijn nga t reklamuarit n MerrJep. Gjendet n katin e 6-t. Ndrsa nga hyrja mbrapa (kah Fresco) banesa ndodhet n katin (-1). Banesa ka pamjen nga lindjen ,dhe pritet t prfundoj,ne gjysmn e par t 2022. Gjendet n katin e 6-t. 300 euro arberi All Vendbanime Banesa Prishtin. Qytetari Arsim Hadri nga Gjakova, po pretendon se n vitin 2010 e ka bler nj banes. Shitet banesa ne Prishtin&235; Banesa ndodhet ne Arberi afer Mi 68 000 EUR Numri i dhomave 2 Sip&235;rfaqe 70 Sot 1557 Banese me qira ne lagjen Aktash 250 EUR muaj Numri i dhomave 2 Sot 1557 Banese me qira te Rruga B 300 EUR muaj Numri i dhomave 2 Sip&235;rfaqe 70 Sot 1557 Banese me qira te Parku i qytetit 200 EUR muaj Numri i dhomave 1. 61 500 EUR 16 Gush 0841 Banes me qira. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e banes me qira qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtin&235;,MerrJep. N&235; Shitje 900 - Banesa. Gjendet n katin e 6-t. Banesa &235;sht&235; n&235; katin e 3-t&235; dhe ka k&235;t&235; renditje 1. Siprfaqe 64 m2. 66 000 EUR. &92;"Ahmet Krasniqi&92;", mimi Me Marrveshje. Shikoni t&235; gjitha shpalljet bazuar n&235; k&235;rkimin tuaj Arberi kompas T&235; gjitha Banesa Prishtin&235; ose regjistroni nj&235; shpallje tani duke treguar se &231;far&235; &235;sht&235; ajo q&235; blini ose shisni dhe p&235;rdorni t&235; gjitha avantazhet q&235; vijn&235; nga t&235; reklamuarit n&235; MerrJep. Banesa sht pron e kontraktorit. mimi me marveshje. Gjendet n katin e 6-t. 045 584 613. Banesa ne Shitje Dardani 60 m&178; 60 m&178; 2 dhoma Prishtin&235; Sot, 0258 Me Marrveshje 5 foto Apartment Banesa Ofert per shitje banesa ne Bregun e Djellit 50 m&178; 2 dhoma Prishtin&235; Sot,. 1 Shitet banesa n&235; lagj&235;n Arb&235;ri (Dragodan). 15 Dhj 1838 Shitet banesa e mobiljuar ne Arberi te Minimaxi. nj lokacion t qet dhe fal qasjes me infrastrukturn rrugore, siguron komunikim t shpejt dhe efikas pothuajse n do drejtim. Gjindet n nj lokacion mjaft t mir t qytetit dhe ka pamje nga Lindja e cila nuk pengohet nga objektet e tjera. Ofrohet PR QERA, Banesa n Prishtin. Shitet Banesa ne Lagjen Prishtina e Re Kodi 2478 Lokacioni Kompleksi Liridoni Construction te Pallati i Drejtesise Siperfaqe 57. Gjendet n katin e 6-t. Qasje t&235; plot&235; n&235; hyrje dalje, menaxhimin e ngrohjes, ndri&231;imin dhe t&235; gjith&235; pajisjeve t&235; tjera elektronike nga telefoni. SHTPI N SHTIJE ARBRI Shitet shtpia e re me siprfaqe 450m2 n lagjen Arbria afr parkut. Banes n SHITJE 80. Banesa gjendet n nj lokacion . Download Leshohet banesa me qira ne Arbria (Dragodan) 450; ne Arbria (Dragodan), mrapa Minimaxit, Arbri, Prishtin. Banes n shitje n Mati. Banesa n&235; dispozicion p&235;r qira me sip&235;rfaqe prej 75m&178;, ndodhet n&235; Arb&235;ri, af&235;r Meridianit. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Agjenci e pasurive t patundshme. SHITET Banesa ne Lagjen Dardani. SHTPI N SHTIJE ARBRI Shitet shtpia e re me siprfaqe 450m2 n lagjen Arbria afr parkut. 045 584 719. 61 500 EUR 16 Gush 0841 Banes me qira. Patundshmeri > Apartment Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 82. 11, 10 000 Prishtina,Kosovo. Banesa n dispozicion pr qira me siprfaqe prej 60m, ndodhet n Arbri, te banesat e tregtis, afr komuns s re. 01 Qer 1521 Shitet BanesaPenthouse n&235; Prishtin &235;. Shitet Banesa ne Lagjen Prishtina e Re Kodi 2478 Lokacioni Kompleksi Liridoni Construction te Pallati i Drejtesise Siperfaqe 57. 3B Project Rruga "Muharrem Fejza" Prishtine, 10000 Pristina Coordinate 42. 125 000 EUR Numri i dhomave 4. com sht vendi i duhur pr ju sepse faqja jon e internetit ka shum. 51m2 kati 4 lagja Dodona 1 100 EUR Numri i dhomave 2 Sot 0911 Shitet Banesa Penthause 138m2 dhe terase 48m2 Numri i dhomave 4 Sot 0911. Banesa gjendet n&235; rrug&235;n C, Mati 1 n&235; katin e 10. Shitet banesa 117m2 ne Arberi tek Tregtia kati 1. Ka shum&235; shpallje t&235; reja n&235; kategori t&235; ndryshme q&235; regjistrohen &231;do dit&235; n&235; MerrJep. Contact the. Lagjia &92;"Prishtina Arberi-Dragodan&92;" Kompleksi Banesor Afarist &92;"Berisha&92;"afer qendres tregtare MiniMax 76m2 kati P pamje direkt ne rrugen kryesore. Banesa n shitje lagjja Arberi Prishtin - Arberi, Prishtina. banesa ne shitje rubin invest T&235; gjitha Vendbanime Banesa Prishtin. Ofrojm Banesn n shitje n Lagjen ArbriDragodan, Banesa sht e gatshme pr banim. Kan&235; vendodhje t&235; p&235;rsosur, n&235; nj&235; nga zonat m&235; t&235; d&235;shirueshme p&235;r klient&235;t. 6 m Numri i dhomave 2 Description. Shiko t&235; gjitha 111 shpalljet. 6 m, n Arbri, rr. House for rent 400 EUR muaj. Shitet Banesa ne Lagjen Prishtina e Re Kodi 2478 Lokacioni Kompleksi Liridoni Construction te Pallati i Drejtesise Siperfaqe 57. Pr nj vizit n pron na gjeni n -(383)045 319 313 (383)048 319 313 www. Gjendet n katin e 6-t. Banesa disponon Qndrimi ditor,me kuzhin, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni. Krkoni shpallje n MerrJep. &92;"Ahmet Krasniqi&92;", mimi Me Marrveshje. 000 Detajet Postuar 13 nntor 2022 Kategoria Patundshmeri > Apartment Banesa Vendi Kosov > Rajoni i Prishtins > Prishtin. Shtpia ka kt renditje Prdhesa (bodrum me siprfaqe prej 30m2) Kati i par prmban qndrimin ditor dhe kuzhinn (q t dyja kan dalje n teras), nj banjo dhe nj dhom gjumi Kati i dyt ka tri dhoma gjumi secila prej tyre ka ballkon, dhe nj. banesa ne shitje rubin invest T&235; gjitha Vendbanime Banesa Prishtin. Vendndodhja e baness sht e prkyer, n kt. SHITEN SUPER BANESA NE ARBERI 1 000 EUR Numri i dhomave 2. Ka shum&235; shpallje t&235; reja n&235; kategori t&235; ndryshme q&235; regjistrohen &231;do dit&235; n&235; MerrJep. 000 Detajet Postuar 13 nntor 2022 Kategoria Patundshmeri > Apartment Banesa Vendi Kosov > Rajoni i Prishtins > Prishtin. KODI 536SHITET BANESA 107m2 - ARBRIPRISHTIN Shitet banesa me siprfaqe 107m2, n katin e 2-t. KSHITET Banesa 122. - DragodanArberi - Prishtine ID e Shpalljes 11648 Ne shitje 90,000 - Banesa 73. Banesa posedon ngrohje qndrore me rrym, sht e mobiluar dhe ndodhet n katin e 5-t. ly3n3a6PU Per me shume informata mund te na kontaktoni. Shuma q&235; ai pretendon se ka paguar &235;sht&235; 96 mij&235;. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie Posedon nxemje qendrore,VC Parking te mjaftushem Teras Qmimi me Marreveshje httpsbit. filmymeet web series download, disneys ultimate collectors edition dvds

com, pasi ne jemi reklamuesi m&235; i madh n&235; vend. . Banesa ne arberi prishtine

050 Prishtin. . Banesa ne arberi prishtine porn dowoader

Sallon 2. Banesa ne Shitje Dardani 60 m 60 m 2 dhoma Prishtin Sot, 0258 Me Marrveshje 5 foto Apartment Banesa Ofert per shitje banesa ne Bregun e Djellit 50 m 2 dhoma Prishtin Sot,. Renditja e baneses Qndrimi ditor&Kuzhina. Banesa eshte ne teresi e mobiluar mjaft komforde dhe ploteson te gjitha kushtet me te mira te mundshme, ka orientim Jug-Lindje posedon ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) vaillant, si dhe klimatizim Beko ngrohje-ftohje, te gjitha obligimet e permbushura dokument qe perkthehet nepermjet avokatit, mimi 1200m2. Bashkim Fehmiu, banesa eshte e mobiluar ne teresi, Kati3 Siprfaqe55 mimi i qiras250 Renditja Sallon me kuzhin Dhom gjumi Banjo Ballkon Korridor. Detajet Postuar 22 shkurt 2018 Kategoria Patundshmeri > Apartment Banesa Vendi Kosov > Rajoni i Prishtins > Prishtin Kuadratura 90 m Numri i dhomave 3 Prshkrimi. Ofrohet Banesa Me Qira n&235; lagj&235;n Mati 1 Prishtin&235; 320 EUR muaj Numri i dhomave 1,5 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia 31 600 EUR muaj Numri i dhomave 3 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia Numri i dhomave 2 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia Numri i dhomave 3 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia 250 EUR muaj. Pr informata m shum na telefononi ose na shkruani ,ose na vizitoni n zyret tona. 9 ari truall ne shitje ne Prishtine mrapa Lagjes 038 Ne pozite shume te mire. 31, Hyrja 1, Banesa Nr. 6 m, kati -III-, Qendrim ditor, Kuzhin me tryzari, Dy dhoma gjumi, Banjo. Leshohet banese me qira ne Arberi 21. com, pasi ne jemi reklamuesi m&235; i madh n&235; vend. Siprfaqe 90. 200 . Ofrohet per shitje banesa 71m2 ne Kalabri DELTA. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte te mira banimit. Shtpia ka kt renditje Prdhesa (bodrum me siprfaqe prej 30m2) Kati i par prmban qndrimin ditor dhe kuzhinn (q t dyja kan dalje n teras), nj banjo dhe nj dhom gjumi Kati i dyt ka tri dhoma gjumi secila prej tyre ka ballkon, dhe nj. M shum. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ofrohet me qira banesa me siperfaqe 65m2, e cila ndodhet n Qendr, prapa Hotel Sirius e cila sht e mobiluar Garazha me. Details Floor plans. why protectionism is bad. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie Posedon nxemje qendrore,VC Parking te mjaftushem Teras Qmimi me Marreveshje httpsbit. 300 euro arberi All Vendbanime Banesa Prishtin. info Info. 3 Banesa n&235; SHITJE - 13 Dhoma gjumi - 110m&178; - Arb&235;ri Price 1,900. Struktura e Baness Siprfaqe 86. Banese me qera ne rrugen Baj. Banesa ndahet n Sallon me kuzhin 3 dhom gjumi Banjo Utilit Ballkon. Shitet banesa sht 50m2 (. Numri i dhomave 2. With agreement Prishtin SHITET Banesa n Qendr 1,000. 00 details posted 7 June 1422 category Patundshmeri > Apartment Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 94 m Numri i dhomave 4 Description Knap Real Estate Contact the bidder Save ad Knap Real Estate 38343513200 Report ad. Banesa eshte ne teresi e mobiluar mjaft komforde dhe ploteson te gjitha kushtet me te mira te mundshme, ka orientim Jug-Lindje posedon ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) vaillant, si dhe klimatizim Beko ngrohje-ftohje, te gjitha obligimet e permbushura dokument qe perkthehet nepermjet avokatit, mimi 1200m2. Gjendet n katin e 6-t. Gjendet n katin e 6-t. Ne shitje 60,000 - Banesa. details posted 4 November 1529 category Patundshmeri > Apartment Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 90 m&178; Numri i dhomave 2 Description. Banesa ne shitje ne lagjen Arberia, kompleksi Edat nga Lesna. Nga hyrja kryesore banesa sht n katin e 2-t t banimit. 4m, dhe prbhet nga nj sallon me kuzhin dhe tryezari, nj dhom gjumi, nj banjo, nj ballkon, ashensor, N banes ka ngrohje qndrore, uje dhe rrym 24h, Banesa sht e pa mobiluar dhe e banuar m par 1 Dhom Gjumi 1 Banjo 1 Dh. Shitet Banesa Adresa Arberi perball Komunes dhe Ambasades Amerikane Siperfaqja 112m2 kati 5 Organizimi Qendrim ditor me kuzhine, 3 dhoma gjumi, ballkon, banjo, toalet, depo. Vendndodhja e baness sht e prkyer, n kt. Banesa me qera ne Emshir Prishtin. Ofrojm Banesn n shitje n Lagjen ArbriDragodan, Banesa sht e gatshme pr banim. Shitet banesa n&235; Prishtin&235;, Arb&235;ri. Banesa moderne n dispozicion pr qira me siprfaqe prej 148m, ndodhet n Arbri, te El Comandante, afr Meridianit, te Tregtia. Gjendet n katin e 6-t. Banesa disponon Qndrimi ditor,me kuzhin, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni. Shitet banesa ne Prishtin&235; Banesa ndodhet ne Arberi afer Mi 68 000 EUR Numri i dhomave 2 Sip&235;rfaqe 70 Sot 0911 Agjent p&235;r shitje t&235; pron&235;s Shitet banesa 2 dhomshe 57. Ofrohet Banesa Me Qira n&235; lagj&235;n Mati 1 Prishtin&235; 320 EUR muaj Numri i dhomave 1,5 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia 31 600 EUR muaj Numri i dhomave 3 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia Numri i dhomave 2 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia Numri i dhomave 3 Sot 0138 Banese me qira ne lagjen Arberia 250 EUR muaj. 31, Hyrja 1, Banesa Nr. Banesa Nr. Shitet banesa ne dragodan arberi 64m2 45. Banesa disponon Qndrimi ditor,me kuzhin, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni. 27 Sep 2021. Banesa i perket nnkontratkorit t puneve n objekt. 11, 10 000 Prishtina,Kosovo. sht e mobiluar dhe ka hapsir t mjaftueshme e t prshtatshme pr banim. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye Arberi kompas ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtin ,MerrJep. 11, 10 000 Prishtina,Kosovo 389 (0) 47 55 11 66 389 (0) 78 37 76 77. Shuma q&235; ai pretendon se ka paguar &235;sht&235; 96 mij&235;. Bed 1 Banjo 1 m2 63. Renditja e baneses Qndrimi ditor&Kuzhina. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Ofrohen pr shitje banesa me siprfaqe t ndryshme, t cilat ndodhen te Prishtina e Re, ndrtim i Gashi Invest, n kompleksin Vera Hill. Llogaria ime. Prishtina City. com sht vendi i duhur pr ju sepse faqja jon e internetit ka shum. 257 Prona Banes M shum detaje 73 Prona Shtpi M shum detaje 12 Prona PenthouseBanes M shum detaje 34 Prona Tok. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye Arberi kompas ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtin ,MerrJep. Ofrojm Banesn n shitje n Lagjen ArbriDragodan, Banesa sht e gatshme pr banim. 1732023954 Phone. geography map of ancient china. com &235;sht&235; vendi i duhur p&235;r ju sepse faqja jon&235; e internetit ka shum&235; p&235;rdorues dhe shum&235; shpallje t&235; publikuara n&235;. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi,. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie Posedon nxemje qendrore,VC Parking te mjaftushem Teras Qmimi me Marreveshje httpsbit. 1732023954 Phone. 125 000 EUR Numri i dhomave 4. Lagjia &92;"Prishtina Arberi-Dragodan&92;" Kompleksi Banesor Afarist &92;"Berisha&92;"afer qendres tregtare MiniMax 76m2 kati P pamje direkt ne rrugen kryesore. 00 Prishtin. Orijentimi i baneses Jug komplet. KSHITET Banesa 122. Gjirafa nuk mban asnj prgjegjsi n lidhje me prmbajtjen e shpalljes ose vrtetsin e saj. Shitet Banesa ne Lagjen Arberi (Dragodan), Prishtine. Banese me qira ne lagjen Arbria (Dragodan) afr Minimax kompleksi Berisha Group e cila ndodhet n nj nga zonat m t mira n Qytet. Struktura e Baness Siprfaqe 82. Banesa sht e sapo prfunduar dhe sht e pa banuar m par, sht punuar me standarde t larta ku i sht kushtuar rndsi do detaji pr ti dhn rehati dhe komoditet banorve. Shitet banesa ne dragodan arberi 64m2 45. Afr Komunes s re, te banesat e Tregtis, me 90m2, kati 6 me lift funksional, me kushte shum t mira banimi sht e mobiluar n trsi si dhe ka kt renditje. . free webcam xx